Social Media

Kategorie

Zapytaj o ofertę

Dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej Firmy

Przejdź do oferty

Social Media – zleć prowadzenie fanpaga agencji reklamowej

mar 22, 2021 Social Media

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy marketing internetowy bez mediów społecznościowych. Niektórzy traktują wręcz prowadzenie fanpaga na Facebooku za podstawową gałąź promocji. Niewątpliwie kampanii, której istotą jest reklama social media, nie można odmówić skuteczności, ale jak należy się to zabrać? Dlaczego najlepiej zaangażować do prowadzenia fanpaga profesjonalną agencję reklamową?

Social Media – Instagram i Facebook nadal atrakcyjne w 2020!
sty 3, 2020 Social Media

Media społecznościowe szturmem wdarły się do naszej codzienności i... nic nie wskazuje na to, aby ich era miała się wkrótce zakończyć! Choć widząc ludzi wpatrzonych nieustannie w ekrany, można mieć mieszane uczucia, dla marketerów oznacza to perspektywę setek prowadzonych z sukcesem kampanii marketingowych.

Social Media kampanie facebook ads
lis 6, 2019 Social Media

Media społecznościowe na dobre wkradły się do codziennego życia milionów Polaków. Wśród nich prym niewątpliwie wiedzie Facebook, na który każdego dnia loguje ponad miliard użytkowników. Wiedząc to, nie sposób nie skorzystać z możliwości, jakie dają reklamy na tym popularnym portalu.

Social media wciąż odgrywają dużą rolę w reklamie internetowej.
pa 30, 2019 Social Media

Zanim zaczniesz czytać ten artykuł odpowiedz na pytanie: który serwis bardziej kojarzysz z rozrywką?

Pewnie, że Instagram!

Social media wciąż odgrywają dużą rolę w reklamie internetowej.
sie 11, 2019 Social Media

Jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie z mediami społecznościowymi? Być może są to zdjęcia z wakacji, memy internetowe lub dyskusje na grupach.

promocja na Facebooku oraz Social Commerce
maj 30, 2019 Social Media

Jak zwiększyć ilość klientów i zainteresowanie Twoim produktem lub usługami? W tym celu wystarczy umiejętnie wykorzystać możliwości, które dają nam ciągle rozwijające się media społecznościowe. Brzmi prosto?

Widoszność w social media, facebook ads
lut 8, 2018 Social Media

Facebook to dziś najpotężniejsza platforma social media. Raporty specjalistów szacują liczbę jego użytkowników już na ok. 2 miliardy na świecie, a w Polsce na ponad 14 milionów. Jeżeli firma nie posiada swojego profilu na portalach społecznościowych, musi się liczyć z tym, że może nigdy nie dotrzeć do dużej liczby osób, dla których np. Facebook jest głównym źródłem informacji.

 

social media facebook ads
gru 19, 2017 Social Media
"Nie ma Cię na Facebooku, to znaczy, że nie istniejesz" - to żartobliwe powiedzenie zdaje się coraz częściej być bliskie prawdzie. Zwłaszcza, gdy na myśli mamy nie konkretną osobę, ale markę. Dlaczego social media zawładnęły naszym życiem i w jaki sposób Facebook Ads mogą pomóc w promowaniu biznesów prowadzonych w modelu e-commerce?