Pozycjonowanie stron

Kategorie

Zapytaj o ofertę

Dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej Firmy

Przejdź do oferty
pozycjonowanie stron toruń
kwi 12, 2022 Pozycjonowanie stron
Czym jest pozycjonowanie i jaki ma związek z Content Marketingiem? Jak działają algorytmy Google, na co zwracać uwagę optymalizując stronę internetową? Czym jest link buldying oraz wizytówki NAP? Dlaczego kampania natywna jest skuteczna oraz jakie są zalety marketingu szeptanego.
Jak zwiększyć ruch na stronie www dzięki pozycjonowaniu i SEO
lip 20, 2019 Pozycjonowanie stron

Każdy chce znaleźć się na górze pierwszej strony wyników wyszukiwania. Nie zawsze jest to łatwe, nawet jeśli podejmujemy jakieś działania. Zdarza się, że w branży panuje duża konkurencja i trudną sprawą jest, by ją łatwo pokonać. Istnieją jednak sprawdzone techniki SEO, które przynoszą satysfakcjonujące rezultaty. Warto je poznać!

Content marketing i SEO – co je łączy i jak to wykorzystać?
sty 23, 2019 Pozycjonowanie stron

Na pozór content marketing oraz SEO to dwie zupełnie różne dziedziny, które służą innym celom i w związku z tym niewiele mają ze sobą wspólnego. Można powiedzieć, że content marketing jest tworzony dla ludzi, a SEO dla wyszukiwarek. Sprawa nie jest jednak taka prosta, bo im bardziej zastanawiamy się nad tematem, tym łatwiej zauważamy, że jedno bez drugiego jest nieskuteczne i cała sztuka polega na umiejętnym połączeniu tych dwóch rzeczy. Dowiedz się więc, co łączy content artykuły z tekstami SEO i jak w sprytny sposób stworzyć treści posiadające cechy ich obu.

Optymalizacja grafik pod seo Pozycjonowanie grafik
lut 19, 2018 Pozycjonowanie stron
Nie ma nic odkrywczego w stwierdzeniu, że „ludzie kupują oczami”. Atrakcyjny packshot pomaga sprzedać produkt w sklepie internetowym, profesjonalne zdjęcie w CV zwiększa prawdopodobieństwo kontaktu z rekruterem, książki i płyty z atrakcyjnymi okładkami są częściej kupowane niż te z bylejakimi. Wszyscy kochamy ładne obrazy. Internet nie jest wyjątkiem, tutaj grafika jest kluczem do sukcesu na wielu polach, również tych mniej oczywistych. Roboty Google też bardzo lubią „obrazki” i właściwa optymalizacja treści wizualnych może znacząco podnieść wyniki pozycjonowania. Należy jednak przestrzegać przy tym kilku stosunkowo prostych reguł. Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu.
keywords slowa kluczowe jak dobrać do kampanii pozycjonowania
lut 13, 2018 Pozycjonowanie stron
Dobieranie słów kluczowych ma istotne znaczenie dla pozycjonowania strony. Warto zwrócić uwagę na różne aspekty przy rozpoczęciu planowania kampanii pozycjonerskiej.
Hosting seo wpływ na pozycjonowanie stron
sty 26, 2018 Pozycjonowanie stron
By uzyskać sukces w prowadzeniu biznesu przez internet, nie wystarczy atrakcyjnie wyglądająca strona i ciekawa oferta. Konieczne jest także wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania. Najłatwiej jest to osiągnąć, sięgając po usługi pozycjonowaniem stron. A te z reguły korzystają z hostingu SEO.
jak powinien wyglądać przyjazny url. Wpływ adresu na pozycjonowanie stron
sty 15, 2018 Pozycjonowanie stron
Adres URL to jeden z podstawowych identyfikatorów każdej witryny internetowej oraz jeden z elementów które mają wpływ na pozycjonowanie. Co ciekawe, adresów, czyli domen jest zdecydowanie więcej niż samych stron. Dzieje się tak dlatego, że jedna strona może identyfikować się wieloma adresami. Ważny jest fakt, że URL odgrywa szczególną rolę w przypadku pozycjonowania stron. Jeżeli jest poprawnie skonstruowany mówimy, że jest przyjazny SEO. Czym zatem charakteryzuje się dobry adres URL?
Pozycjonowanie lokalne wizytówki NAP czyli dodawanie danych kontaktowych
sty 11, 2018 Pozycjonowanie stron
Lokalne pozycjonowanie stron internetowych zazwyczaj kojarzy nam się z ogromem działań, dużą konkurencją z całej Polski lub świata, a także koniecznością zwrócenia uwagi na wiele, różnorodnych aspektów. Działania SEO wcale jednak nie muszą być zakrojone na tak szeroką skalę. W wielu przypadkach z powodzeniem wystarczy przeprowadzenie kampanii na polu lokalnym, które zdecydowanie łatwiej jest opanować.
copywriter i jego teksty mają wplyw na pozycjonownie strony
sty 10, 2018 Pozycjonowanie stron
Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy a tekst w niej zawarty ma wpływ na pozycjonowanie. Jej wygląd graficzny i zawartość merytoryczna mogą przyciągnąć lub zniechęcić potencjalnych klientów. Dlatego, jeśli nie czujemy się na siłach pisać tekstów na stronę samodzielnie, lepiej zatrudnić profesjonalistę.
metody rozliczeń za pozycjonowanie strony  z agencja seo
sty 9, 2018 Pozycjonowanie stron
Zapytanie od klienta z prośbą o wycenę usługi pozycjonowania to chleb powszedni dla agencji pozycjonujących oraz freelancerów zajmujących się szeroko pojętym SEO. Samo pozycjonowanie może kosztować od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. I choć nie ma jednej stawki za działania, to jesteśmy w stanie określić widełki biorąc pod uwagę sześć czynników.
Pozycjonowanie stron rozliczanie za pozycje co stosować
sty 3, 2018 Pozycjonowanie stron

Podpisując umowy na pozycjonowanie stron można spotkać się z kilkoma różnymi metodami rozliczeń finansowych. Które z nich najlepiej sprawdzają się w praktyce? Jaką umowę warto podpisać? 

Najczęściej spotykane metody rozliczeń za pozycjonowanie stron...

czym jest pozycjonowanie stron i co na to wplwa
sty 2, 2018 Pozycjonowanie stron
Białe SEO czyli pozycjonowanie stron w sposób naturalny. Na branżowych forach, fejsbukowych grupach i na konferencjach SEO cały czas widoczna jest walka. Biorą w niej udział zwolennicy białych oraz czarnych kapeluszy. Czy białe równa się lepsze? Tłumaczymy, na czym polega pozycjonowanie w „białym kapeluszu”.
Pozycjonowanie stron wspolczynnik trust rank
gru 28, 2017 Pozycjonowanie stron
TrustRank i jego wpływ na pozycjonowanie stron. Jakość odnośników kierujących do strony od lat stanowi jeden z głównych czynników rankingowych wpływających na widoczność witryny w wyszukiwarce Google. Wyznacznikiem owej jakości jest właśnie tytułowy TrustRank – czyli wskaźnik zaufania, jakim wyszukiwarka obdarza daną stronę.
czym jest page rank i jego wpływ na pozycjonowanie
gru 15, 2017 Pozycjonowanie stron
Jeżeli interesujesz się pozycjonowaniem ston, być może obiło Ci się o uszy pojęcie PageRanku (w skrócie PR). Najczęściej pojawia się w kontekście pozyskiwania odnośników ze stron o wysokim PR. Jest tylko jeden problem – o ile kiedyś Google informowało internautów o wartości tego parametru dla danej domeny, od dłuższego czasu już tego nie robi.
jak powinna wyglądać dobra infografika na stronę internetową
gru 7, 2017 Pozycjonowanie stron
Czy info grafika ma wpływ na pozycjonowanie? Czy infogafikę można zrobić samodzielnie? Spośród wszystkich informacji, którymi użytkownicy Internetu zalewani są każdego dnia, niełatwo wybrać najciekawsze. Zwykle największą uwagę zwracamy na te, których oprawa wizualna przyciąga nasz wzrok. Nie dziwi więc fakt, że coraz bardziej popularne stają się infografiki, które pozwalają w zrozumiały sposób zaprezentować skomplikowane dane statystyczne, raporty i trudne zagadnienia. Czy warto wzbogacać nimi treści na swojej stronie? Jaki wpływ będą miały na jej pozycjonowanie i wreszcie – jak przygotować infografikę samodzielnie? Po kolei.
czy domena ma wpływ na pozycjonowanie jak znaleźć domenę
gru 6, 2017 Pozycjonowanie stron
Czy nazwa domeny ma znaczenie? Jak wpływa na pozycjonowanie strony? Domena www to nic innego, jak ciąg znaków stosowany do oznaczenia stron internetowych umieszczonych na serwerach DNS. To właśnie dzięki domenie nawiązujemy połączenie z interesującą nas witryną internetową.
seo search engine optimization co to jest czym jest jak wygląda
lis 29, 2017 Pozycjonowanie stron

Dodawanie stron do katalogów pozycjonerskich cały czas ma wpływ na pozycjonowanie stron. Efektywna promocja w internecie wymaga szeregu zabiegów mających za zadanie ułatwienie dostępu do szerokiego grona odbiorców, zwłaszcza przez umiejscawianie stron na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Optymalizacja Search Engine Optimization (SEO) jest szeregiem technik pozwalających na osiągnięcie takiego wyniku. Jednak i te metody można uczynić skuteczniejszymi, a to dzięki dodaniu strony do dobrego katalogu SEO.

czym jest seo a czym sem wszystko o pozycjonowaniu
lis 23, 2017 Pozycjonowanie stron

Agencje SEO oraz Agencje SEM o co w tym wszystkich chodzi? W obecnych czasach wyszukiwarki internetowe są niezmiernie ważnym narzędziem, służącym kreowaniu wizerunku dowolnego podmiotu, niezależnie od tego, czy jest to firma, organizacja non-profit, jednostka edukacyjna, czy organ samorządowy lub państwowy


schemat seo czym jest i co wchodzi w skład działań seo
lis 7, 2017 Pozycjonowanie stron
Odpowiednie optymalizowanie stron internetowych pozwala uzyskiwać im coraz wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie stron powinno zaczynać się od dobrej optymalizacji strony jej kodu opisów oraz zdjęć.
Pozycje w wyszukiwarkach google
maj 26, 2017 Pozycjonowanie stron
Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce google SEO Search Engine Optimization. Przeczytaj co zrobić i jakie praktyki są najlepsze w pozycjonowaniu. Dowiec się czym tak naprawdę jest SEO.