Mobile

Kategorie

Zapytaj o ofertę

Dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej Firmy

Przejdź do oferty
Skuteczna reklama mobilna
pa 31, 2019 Mobile

W dobie smartfonów telefon zaczął towarzyszyć nam wszędzie i przez cały czas. Nawet 240 razy dziennie zerkamy na ekran, czasem sprawdzając godzinę, a czasem zostając na dłużej. Okazuje się, że ma to ogromny potencjał reklamowy, a reklama mobile wywiera naprawdę duży wpływ na nasze decyzje zakupowe.

Mobile First Index - Mobile Rich Media
cze 20, 2019 Mobile

Mobile First Index to nowy sposób funkcjonowania rankingu Google. Został on po raz pierwszy zaprezentowany światu w 2016 roku, ale wciąż budzi wiele emocji wśród specjalistów SEO, marketingowców i wszystkich osób związanych z tworzeniem i projektowaniem stron internetowych. Mobile First Index wiąże się z tym, że to właśnie mobilna wersja strony www jest punktem startowym dla Google.

Kampanie Rich Media – interaktywne i angażujące kampanie mobilne
mar 21, 2019 Mobile

Osoby pracujące w branży marketingowej mają coraz trudniejsze zadanie. Nie jest łatwo zrobić dziś taką reklamę, która nie zostanie zignorowana przez współczesnego odbiorcę, przyzwyczajonego do bombardowania go informacjami. Okazuje się, że rozwiązaniem mogą być kampanie Rich Media. To nowoczesne kampanie mobile, które skłaniają odbiorcę do interakcji.

marketing mobilny reklama mobilna
gru 16, 2017 Mobile
W dobie ciągłego zabiegania i załatwiania spraw online, coraz więcej firm decyduje się na inwestowanie w reklamy mobilne.  Reklamy się wyświetlają, a klienci chętnie korzystają z takiej formy promocji na swoich telefonach czy tabletach.
Zapisz się do newslettera
Aby być na bieżąco!

Partnerzy