News

Kategorie

Zapytaj o ofertę

Dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej Firmy

Przejdź do oferty
cze 14, 2022 News
Marketing w formie mailingu to jedna z najbardziej skutecznych form promocji i komunikacji z klientem, niemal każda firma korzysta z takiego rozwiązania. Niestety coraz częściej odbiorcy email marketingu spotykają się z problemem niechcianych wiadomości które zaśmiecają ich skrzynki mailowe.
email rozliczenie suc
sty 12, 2022 News
Email marketing to jedna z najskuteczniejszych i najpopularniejszych form komunikacji z klientem i promocji własnej marki, która polega na wysyłaniu wiadomości do klientów drogą mailową.
W jakie reklamy teraz inwestować?
gru 30, 2020 News

Reklama jest ważna, o tym nie trzeba nikogo przekonywać. Są firmy, które bez tej przysłowiowej „dźwigni handlu” po prostu nie mogą funkcjonować. Dotarcie do wielu odbiorców wymaga jednak ukierunkowanych działań i warto wiedzieć, w jaką promocję opłaca się dziś inwestować!v

Skuteczny plan marketingowy — jak go wykonać?
gru 19, 2020 News

Działania chaotyczne i przypadkowe, bez jakiegokolwiek planu — to bardzo wątpliwa recepta na sukces. Ukierunkowane kroki, poparte specjalistyczną wiedzą, przynoszą spodziewane efekty, wystarczy je tylko konsekwentnie i wytrwale wdrażać w życie. Dobry plan marketingowy może skutecznie wypromować i rozwinąć Twoją firmę!

Jaki mailing stosować – co działa? Bazy email marketingowe 2020
sty 3, 2020 News

Jest prosty w korzystaniu, stosunkowo tani oraz bardzo łatwo mierzalny. Mimo tego wiele osób nie jest pewne, czy email marketing nadal działa i czy warto go stosować. Postaramy się przekonać Cię, że mailing wciąż jest efektywnym narzędziem, a dobre bazy email marketingowe to połowa sukcesu.

Kampanie Rich Media – interaktywne i angażujące kampanie mobilne
pa 28, 2019 News
Jest to opcja umiejscowienia reklamy internetowej dedykowana pod urządzenia mobilne. Wykorzystuje ona lokalizację satelitarną do ustalenia, gdzie obecnie znajduje się urządzenie, żeby na tej podstawie ograniczyć pole wyświetlania reklamy.
Agencja Reklamowa - Marketingowa czym jest i czy warto z nimi współpracować
pa 12, 2019 News

Doświadczony marketer wie, że plan marketingowy to niezbędny element w promocji firmy. Są to przemyślane i zorganizowane działania, które mają określony cel. To przede wszystkim przyrost dochodów firmy, większa sprzedaż produktów i usług oraz rozpowszechnienie pozytywnego wizerunku marki w wielu mediach. Ważne jest doświadczenie, jakim może pochwalić się agencja reklamowa!

Agencja reklamowa współpraca cennik
pa 2, 2019 News

W czasach, kiedy reklama firmy musi funkcjonować przede wszystkim w sieci, istnienie agencji reklamowych wydaje się oczywiste i niezbędne. Nie każdy jednak wie, czym właściwie się zajmują takie przedsiębiorstwa i że ich działalność jest bardzo zróżnicowana.

Plan marketingowy — brief reklamowy  czy warto go przygotować?
pa 1, 2019 News

Dobra strategia marketingowa to kamień milowy w rozwoju każdej firmy. Taki plan kampanii pozwala przede wszystkim osiągać założone cele. Możemy zatem wypromować dane produkty i usługi oraz uzyskać przewagę nad konkurencją. Satysfakcjonującym efektem takich działań jest zwiększenie sprzedaży i zysków przedsiębiorstwa.

Reklama Internetowa, czy warto w nią inwestować
sie 20, 2019 News

Społeczeństwo się rozwija, a razem z nim rozwijają się formy reklamy. Twoja konkurencja działa w tym obszarze więc Ty także powinieneś poczynić odpowiednie kroki.

Zacznijmy od tego, jaki sens ma inwestycja w reklamę internetową.

Agencja Reklamowa - Marketingowa czym jest i czy warto z nimi współpracować
kwi 14, 2019 News
W każdej firmie przychodzi moment, w którym zdaje sobie ona sprawę z potęgi reklamy. W świecie wypełnionym po brzegi najróżniejszymi produktami, żeby coś sprzedać, trzeba się wyróżnić. Zauważyli to już mieszkańcy starożytnych miast, o czym świadczą najstarsze ogłoszenia reklamowe z Teb sprzed ok. 3000 roku p.n.e.
Email marketing – czy jeszcze konwertuje i jaki mailing najlepiej stosować?
mar 8, 2019 News

Wysyłka email marketingu to praktyka znana od dawna. Standardem stało się to, że strony internetowe dużych marek zachęcają do zapisania się na newsletter. Często oferują za to jakieś korzyści, na przykład kilka procent rabatu. Ponieważ marketing internetowy bardzo się rozwinął i pojawiło się wiele nowych narzędzi promocji, w głowach wielu osób powstaje pytanie, czy email marketing nadal jest skuteczny?

Kampanie google ads SEM marketing Internetowy, reklama internetowa
lut 25, 2019 News

Marketing internetowy to taka branża, w której nie można zatrzymać się ani na chwilę. Każdy rok przynosi zmiany i wprowadza nowe trendy, które zwracają uwagę na inne aspekty promocji w Internecie, ewentualnie udoskonalają te powszechnie znane. Z pewnością tak będzie i tym razem, gdyż już teraz można zauważyć, że pewne metody zaczynają być częściej wykorzystywane niż inne. W związku z tym pokusiliśmy się o prognozę tego, jaka reklama internetowa będzie najpopularniejsza w roku 2019.

google search console jak wygląda
sty 29, 2018 News
Google Search Console jeszcze do niedawna obecny był pod nazwą Google Webmaster Tools. Jest to usługa zawierająca szereg darmowych narzędzi, które pomagają zarządzać własnymi witrynami internetowymi. Została ona stworzona z myślą o wszystkich, którzy administrują stronami www, aby pomóc w sprawdzaniu ich statusu oraz optymalizowaniu i udoskonalaniu.
Agencja Reklamowa - Marketingowa czym jest i czy warto z nimi współpracować
sty 24, 2018 News

Dzięki radom i informacjom, które Ci przekażę będziesz miał przewagę nad rywalami, ponieważ nie tylko dowiesz się po co korzystać z usług agencji reklamowej, ale też dowiesz się, jak taka agencja pracuje, dzięki czemu wasza współpraca będzie przynosiła lepsze efekty!

ux user experience przy tworzeniu i projektowaniu stron internetowych
sty 17, 2018 News
W realnym świecie klient najchętniej wraca do tego sklepu, w którym został profesjonalnie potraktowany, obsługa była sympatyczna, a towar ładnie wyeksponowany. Sytuacja tak samo przedstawia się w sieci – więcej wejść mają te strony internetowe i sklepy, z których lubią korzystać użytkownicy. Dlatego User eXperience, który bazuje na pozytywnych doświadczeniach użytkowników, to bardzo istotny obszar w tworzeniu sklepów internetowych, aplikacji mobilnych czy stron www. Czym jest UX i czy jest ważny podczas tworzenia stron internetowych?
instrukcja jak udostępnić google analytics agencji reklamowej
gru 22, 2017 News
Dzisiejszy wpis to krótka informacja, która wyprzedza wiele pytań jak to się robi. Poniżej chcieliśmy przedstawić krótką ścieżkę jak udostępnić dostęp do raportów i statystyki z google analytics agencji reklamowej
Reklama Internetowa Jakie Formaty wybrać - mapa możliwości
gru 21, 2017 News
Zastanawiasz się czy warto zainwestować w promocję w internecie? W dodatku nie wiesz, na jakie jej formy warto postawić? Spróbujemy rozwiać Twoje wątpliwości.
jak będzie wyglądał marketing internetowy w 2018 roku
gru 20, 2017 News
Poznaj marketingowe trendy na zbliżający się rok i odnoś sukcesy w działaniach prowadoznych w internecine. Prezentujemy sposoby na reklamę w sieci, które pozwolą osiągnąc Ci sukces w 2018.
zasady budowania marki firmy w internecie
gru 17, 2017 News
Chcesz zyskać dobre pozycje w Google? Istnieje kilka zabiegów, o których warto pamiętać, a które mogą znacząco wpłynąć na widoczność Twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Poniżej przedstawiamy część spośród nich.
Jak powinien wyglądać brief reklamowy
gru 11, 2017 News
Brief Reklamowy – jest to podstawowy dokument każdej Agencji Reklamowej. Każdy brief może zawierać spory zestaw informacji użytecznych w procesie planowania i tworzenia kampanii reklamowej. Zawarte informacje w briefie najczęściej dotyczą grup odbiorców reklamy do których chcemy dotrzeć, głównych celów kampanii, analizy rynku, budżetu, idei i pomysłów związanych z realizacją projektu.
Agencja Reklamowa zwiększy sprzedaż Twojego e biznesu poprzez dobór odpowiednich narzędzi e marketingu
lis 21, 2017 News

Czy chcesz sprzedawać więcej w sieci? Oto 7 wskazówek, jak to zrobić w rozsądnej cenie i z dobrym rezultatem

Influencer marketing jak wyglada schemat like i marketingu szeptanego
pa 30, 2017 News
Influecer marketing, czyli współpraca z wpływowymi ludźmi internetu – youtuberami, blogerami i twórcami social media
strategie sem definicja kampanii sem, schemat czym jest sem
pa 23, 2017 News
Czym jest SEM i co sprawia, że warto go stosować?
Jak dobrać agencję reklamową
wrz 13, 2017 News
Prowadzisz biznes, doskonale znasz się na własnej branży, ale brakuje Ci umiejętności marketingowych? To poważny problem. Nawet najlepsi mogą niewiele zdziałać, jeżeli nie zdołają dotrzeć do klientów. Na szczęście zawsze można skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych agencji reklamowych.
ruch na www, Pozyskanie klientów, Pozycja w google, pozycjonowanie, seo
lut 15, 2017 News
Zadajesz sobie pytanie jak zwiększyć widoczność swojej firmy? Jak zwiększyć ilość klientów na swojej www? A może jak zrobić dobrą stronę pod SEO?
Jak udostępnić google analitycs agencji reklamowej, zarządzanie GA, podpięcie agencji pod widok google analitycs
sty 30, 2017 News
Wyprzedzając i skracając wasz i nasz cenny czas poniżej przedstawiamy krótką ścieżkę jak udostępnić raporty i statystyki z google analytics osobie prowadzącej kampanie lub agencji reklamowej.
Jak wygląda reklama na poczcie gmail rodzaje gmail sponsored promotion
cze 28, 2016 News

GSP Gmail Sponsored Promotions czyli nic innego jak reklama w gmail. GSP to format reklamowy, który daje dostęp do bardzo dużej ilości użytkowników gmail w Polsce. W GSP mamy wiele możliwości targetowania, a jednocześnie GSP pozostaje reklamą nienachalną dla odbiorcy.