Pozycjonowanie stron

Kategorie

Zapytaj o ofertę

Dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej Firmy

Przejdź do oferty
lip 20, 2019

Jak zwiększyć ruch na stronie www dzięki SEO ? Mamy kilka sprawdzonych sposobów!

Każdy chce znaleźć się na górze pierwszej strony wyników wyszukiwania. Nie zawsze jest to łatwe, nawet jeśli podejmujemy jakieś działania. Zdarza się, że w branży panuje duża konkurencja i trudną sprawą jest, by ją łatwo pokonać. Istnieją jednak sprawdzone techniki SEO, które przynoszą satysfakcjonujące rezultaty. Warto je poznać!

Sprawdzamy frazy kluczowe (np. pozycjonowanie toruń)

By tekst zamieszczony na stronie www przyniósł nam realną korzyść, w tym pozyskanie ruchu, należy go nasycić słowami kluczowymi. Takie frazy kluczowe zwiększają widoczność treści w wyszukiwarkach. Frazy kluczowe (np. pozycjonowanie toruń, kampanie seo), możemy znaleźć poprzez bezpłatne lub płatne narzędzia SEO, które dostępne są on-line (np. Semstorm, KwFinder).

Przygotowujemy meta dane

Meta title i Meta description to znaki informacyjne dla Google. Dzięki temu wyszukiwarka wie, co jest na Twojej stronie i może podać ją w wynikach wyszukiwania, w odpowiedzi na konkretne zapytanie. Te dwa elementy są kluczowe przy pozycjonowaniu i optymalizacji stron. By zobrazować to, podajemy poniższy przykład:

 optymalizacja meta title oraz opisu description

Meta title to:

Agencja Reklamowa PiRmedia

Meta Description to tekst:

Wiemy wszystko o linkach sponsorowanych, content marketingu, reklamie kontekstowej, kampaniach google adwords, social media. Przekonaj się!

Wyszukiwarka Google tworzy tytuły i opisy stron automatycznie, pobierając je ze strony www. Możemy jednak aktywnie wpłynąć na ten proces, gdy ustawimy Meta title i Meta descripton w panelu administracyjnym naszej strony www. Dzięki takiej optymalizacji podpowiadamy robotom Google, co zawiera nasza witryna i jakie informacje znajdzie tu internauta. Zależy Ci na dobrym wyniku wyszukiwania w Google? Zleć pozycjonowanie stron www specjalistom!

Nagłówki są ważne!

Warto posługiwać się chwytliwymi tytułami, każdy z nich to kolejna szansa na otwarcie danego materiału. Obecnie toczy się wszędzie walka o uwagę i zainteresowanie czytelników, konkurują o to blogi i portale. Chwytliwy nagłówek może wiele zdziałać!

Wdrażamy wewnętrzne linkowanie

Linki wewnętrzne mogą z powodzeniem generować ruch na całej stronie. Poprzez wewnętrzną strukturę linkowania poprawia się SEO strony, a dodatkowo użytkownik zaczyna się poruszać po Twojej witrynie intuicyjnie i odwiedza więcej podstron. W tekście zamieszczonym na stronie www umieść odnośniki (linki) do innych podstron lub artykułów swojej witryny. Dzięki temu użytkownik zatrzymuje się dłużej na naszej stronie i można go bardziej przekonać do naszych usług. Należy jednak zawsze linkować do podobnych tematów.

Innym sposobem wewnętrznego linkowania jest umieszczenie spisu treści w artykule. Ze spisu treści za pomocą tzw. „kotwic” tworzymy linki do poszczególnych sekcji tekstu z takim samym tytułem. PiRmedia zadba o kampanię seo dla Twojej firmy!

Eliminujemy duplicate content i usuwamy błędy

Kopiowania tekstów z innych witryn, w celu szybkiego zapełnienia jej treścią, choć nielegalne, jest często spotykane. Należy pamiętać, że algorytmy Google nie akceptują takich działań i szybko to odbija się w wynikach wyszukiwania. Ze zjawiskiem duplicate content mamy do czynienia wtedy, gdy dokładnie te same treści pojawią się na więcej niż jednym adresie URL. Jeśli posiadamy teksty będące duplicate content, negatywnie wpłynie to na naszą stronę www. Należy również dbać o przejrzystość i idealne działanie naszej strony, wszelkie błędy pogarszają jej funkcjonowanie i zniechęcają internautów do kolejnych odwiedzin.

Sprawdzamy szybkość strony internetowej

Przeglądając różne witryny, na pewno niejednokrotnie można natrafić na taką, która ładuje się kilkanaście sekund albo nawet więcej. Takie długie czekanie bardzo zniechęca. Strona www powinna być dobrze zoptymalizowana, jej kod musi być przejrzysty i niezaśmiecony, a użyte grafiki miały prawidłowy stosunek rozmiaru do jakości. Pluginy powinny być użyte z rozwagą . Wdrażaj kampanie seo z PiRmedia!

Umieszczamy nowe artykuły na stronie www!

Nowa treść na stronie www to same plusy. Unikalne teksty ze słowami kluczowymi generują wzrost pozycji (np. pozycjonowanie toruń), klienci otrzymują nowe informacje o produktach i usługach i przekonują do zakupu nowych odbiorców. Dobrze skonstruowane, sprzedażowe treści na strony www wspaniale promują także pozytywny wizerunek naszej firmy.

Monitorujemy link building

Obok odpowiednio zoptymalizowanej strony oraz oryginalnych treści, dla generowania ruchu na stronie www istotne jest zdobywanie linków. Te, które przychodzą ze stron o wysokim PageRank, tak działają, że Google podbija naszą witrynę na wysokie pozycje. Bardzo znane źródła linków to:

  • katalogi,
  • presell pages,
  • blogi,
  • portale social media np. Facebook,
  • fora internetowe,
  • artykuły,
  • SWL – System Wymiany Linków.

Wdrażamy marketing szeptany — buzz marketing

Buzz marketing to inaczej marketing szeptany. Obecnie ta forma marketingu intensywnie się rozwija. Polega ona na podsuwaniu konsumentom konkretnych informacji na temat danych usług i produktów. Internauta poznaje w sposób naturalny nazwę naszej firmy, wpisuje ją w wyszukiwarkę i trafia na naszą stronę. Może skorzystać z oferty, a przy okazji powoduje ruch na witrynie.

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty PiRmedia, pozycjonowanie toruń z nami to strzał w dziesiątkę!

Podobał ci się artykuł ? - Zobacz naszą ofertę

Komentarze

Dodaj komentarz

Powrót