Blog SEO/SEM. Skuteczne i techniczne porady o działaniach marketingowych. Blog o Reklamie Internetowej - tylko praktyka "/>Blog

Kategorie

Zapytaj o ofertę

Dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej Firmy

Przejdź do oferty
cze 28, 2016

GSP Gmail Sponsored Promotions

GSP Gmail Sponsored Promotions czyli nic innego jak reklama w gmail. GSP to format reklamowy, który daje dostęp do bardzo dużej ilości użytkowników gmail w Polsce. W GSP mamy wiele możliwości targetowania, a jednocześnie GSP pozostaje reklamą nienachalną dla odbiorcy.

GSP to narzędzie, które otwiera wszystkim nowe możliwości, ale przede wszystkim wyróżnia się na rynku wśród innych, konkurencyjnych rozwiązań opartych o e-mailing. Najważniejszym wyróżnikiem Gmail Sponsored Promotions są metody kierowania reklam i precyzowania użytkowników, do których chcemy dotrzeć.

Wyróżniamy tu kilka mozliwości kierowania:
– Domena z której użytkownicy otrzymują maile – co oznacza, że znajdują się na liście mailingowej. Są dwie możliwości – kierowanie na subskrybentów konkretnego newslettera lub wykluczanie ich ze swojego kierowania.

– Kontekstowo poprzez Słowa kluczowe  – system analizuje treść ostatnich 300 maili

– Zainteresowania – użytkownicy przypisywani do danej kategorii na podstawie słów kluczowych z maili

– Profile zawodowe (Zawody) – użytkownicy przypisywani do danego zawodu na podstawie słów kluczowych z maili

– Demografia – wiek i płeć

– Urządzenia (desktop, Android, iOS)

– IP (geolokalizacja)

– Język
Zachęcamy do kontaktu i do uruchomienia usługi GSP – zgłosimy twoją firmę i podepniemy usługę a Ty będziesz się cieszył z nowych możliwości jakie daje właśnie GSP

Podobał ci się artykuł ? - Zobacz naszą ofertę

Komentarze

Dodaj komentarz

Powrót