Projektowanie i tworzenie stron www

Tworzenie i projektowanie stron internetowych.

Agencja Interaktywna i Marketing w internecie to bardzo dynamiczna dziedzina, gdy już prawie każdy ma stronę internetową, liczy się jakość wykonanej strony internetowej www oraz jej wygląd aby wyróżnił się na tle konkurencji. Naszą pasją jest tworzenie stron i wdrażanie projektów na najwyższym poziomie bo "Jak Cię widzą, tak Cię piszą". Identyfikacja wizualna Twoje firmy oraz promocja idą w parze - zrób to w jednym miejscu. Oferujemy projektowanie stron internetowych i sklepów, kompleksowe tworzenie stron www od projektu po opiekę, obsługę i pomoc w późniejszym zarządzaniu. Ponadto zapewnimy  optymalizację twojego serwisu www i zajmiemy się SEO czyli pozycjonowaniem aby Twoja strona znalazła się jak najwyżej w wyszukiwarce google. Specjalnie dla Ciebie projektowanie  i dostosowane grafiki, nadadzą nietuzinkowego wyglądu dla twojego serwisu www.

Projektowanie stron www i tworzenie sklepów internetowych z nami nabierają nowego wymiaru a Tobie pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji.

Jak wygląda praca i wdrożenie projektu stworzenia i zaprojektowania strony internetowej. Strona wizerunkowa: Strona dopasowana pod kątem działalności firmy. W celu zbudowania atrakcyjnej strony, po przygotowaniu projektu istnieje możliwość dwukrotnego przesłania zestawu poprawek. Strona wizerunkowa powinna umożliwiać budowanie świadomości marki w sposób dobrze przemyślany, dlatego też dajemy możliwość całkowitego odrzucenia pierwszego projektu z poprawkami. Przygotowujemy wówczas nowy projekt, zgodnie z zaleceniami klienta, z kolejną możliwością dwukrotnego przesłania poprawek.

Oferta składa się z zestawu głównych założeń, obejmujących określenie struktury i funkcjonalności strony oraz wymagań dotyczących stylu projektu graficznego.

Strona mobilna jest to już wymogiem aby strona mogła być widoczna w google: Strona przygotowana pod kątem maksymalnego komfortu użytkowania na urządzeniach mobilnych, czyli wszelkiego rodzaju smartfonach i tabletach. Interfejs przygotowany z myślą o dotykowych ekranach znakomicie uzupełnia standardową stronę na komputery, dając łatwy i komfortowy dostęp z dowolnego miejsca coraz bardziej powiększającej się grupie użytkowników urządzeń mobilnych.


Harmonogram współpracy:

 • wybór i akceptacja oferty
 • przesłanie danych do umowy / faktury
 • wysłanie faktury zaliczkowej obowiązującej 50% całej kwoty
 • wykonanie projektu - do 7 dni roboczych
 • zmiany do projektu ( jeżeli takowe będą)
 • akceptacja projektu
 • przystąpienie do drugiego etapu, jakim jest cięcie strony (Programowanie strony) - do 18 dni roboczych
 • sprawdzenie funkcjonalności strony na adresie testowym
 • wystawienie drugiej części faktury
 • przeniesienie strony na adres domyślny i wdrożenie treści 

 


Możliwość wykorzystania systemów:

System CMS MADE SIMPLENa każdą z opisanych powyżej strony wdrażany jest system zarządzania treścią. Jest on jednocześnie rozbudowany i daje możliwość edycji i zmiany zarówno zdjęć, tekstów aktualności, galerii oraz wszystkich istotnych elementów na stronie, będąc jednocześnie łatwym i intuicyjnym w obsłudze. Obowiązkowo do każdej strony zapewniamy instrukcję obsługi systemu opisującą krok po kroku wszystkie etapy.

WordPress – jest systemem zarządzania treścią, skoncentrowanym na estetyce i użyteczności. Jego główną funkcjonalnością jest publikowanie tekstów i prowadzenie blogów. Aktualnie dostępna niemalże niezliczona ilość pluginów i profesjonalnych szablonów pozwala na wykorzystanie systemu do realizacji zaawansowanych projektów tj. serwisów informacyjnych, czy sklepów internetowych.

Drupal – jest systemem zarządzania treścią o niemalże nieograniczonej elastyczności i funkcjonalności, umożliwiającej proste publikowanie i organizowanie zawartości witryn. System ten jest pod ciągłą kontrolą pod względem bezpieczeństwa i niezawodności. Wykorzystywany jest do prowadzenia zarówno portali społecznościowych, stron hobbistycznych, jaki i firmowych.

 

Korzyści wynikające z usługi tworzenia i projektowania stron www:

 • wykorzystanie technologii RWD (wersja responsywna), umożliwiającej dostosowywanie się rozmiarów strony do urządzenia, na którym jest wyświetlana tj. np.: komputer, tablet, telefon.
 • udostępnienie klientom CMS (systemu zarządzania treścią), umożliwiającego uzupełnianie i/lub zmianę zawartości strony internetowej (treści i zdjęć) bez konieczności wynajmowania specjalisty. Mimo, iż system jest prosty i intuicyjny, klient otrzymuje wyczerpującą instrukcję obsługi (krok po kroku).
 • możliwość uzyskania wsparcia technicznego w zakresie pojawiających się problemów, pytań czy usprawnień przez okres 2 miesięcy oraz 24 -miesięczną gwarancję na wykonane prace.

 

Pobierz brief reklamowy


zapytaj o szczegóły oferty

Zapisz się do newslettera
Aby być na bieżąco!

Partnerzy